Profesjonalne instalacje Systemów Sygnalizacji Włamania i Napadu - Poznań.


  • Instalacje Systemów Sygnalizacji Włamania i Napadu z monitoringiem.
  • Zaawansowane zintegrowane Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu.

systemy alarmowe

Tworzymy Profesjonalne Systemy Sygnalizacji Włamania i Napadu.


Zajmujemy się tworzeniem od podstaw profesjonalnych instalacji systemów alarmowych na obiektach stałych. Zapewniamy kompleksową obsługę; od projektu i jego wyceny przez wykonanie okablowania systemu alarmowego, instalacji urządzeń alarmowych i ich konfiguracji, aż do programowania oraz uruchomienia systemu sygnalizacji alarmu i włamania z późniejszym serwisem i gwarancją. Nasz montaż alarmów kierowany jest dla przedsiębiorstw z Poznania i okolic. W naszych instalacjach wykorzystujemy sprawdzone od lat bezawaryjne urządzenia alarmowe wysokiej klasy od renomowanych producentów idealnie dobrane do wymagań budowanego systemu alarmowego.

montaż systemów alarmowych

Skuteczne, funkcjonalne i niezawodne systemy sygnalizacji włamania i napadu.


Budujesz dom mieszkalny lub inny obiekt dla pokoleń - nie tymczasowo! My tworzymy systemy alarmowe które będą skuteczne i niezawodne przez cały ten czas. Doskonale wiemy, że od montażu alarmów zależy nie tylko Twój komfort, ale także bezpieczeństwo. Nasze projekty i instalacje alarmowe są zawsze dostosowane do potrzeb funkcjonalnych inwestora i użytkowników. Nie zapominamy o gwarancji prawidłowego montażu i sprawnego funkcjonowania systemu alarmowego oraz wszystkich jego komponentów.

Montaż Alarmów

MONTAŻ ALARMÓW W TECH-SECURITY – POZNAŃ


W jaki sposób działamy? Liczy się dla nas przede wszystkim skuteczność, którą można uzyskać w czasie montażu alarmów tylko dzięki najwyższej precyzji oraz wszechstronnej wiedzy osób zajmujących się projektem i instalacją. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dlaczego? Ponieważ każdy budynek to inne możliwości oraz słabe punkty, a każdy przedsiębiorca czy właściciel budynku ma indywidualne wymagania. Projekt i montaż alarmów zawsze rozpoczynamy od rozmowy i poznania oczekiwań – dopiero wtedy zabieramy się do pracy. Zapraszamy osoby prywatne oraz firmy z Poznania i okolic.

SZYBKI KONTAKT


NASZE BIURO I DANE ADRESOWE


PPHU Perfect RZ Sp. z o.o.
NIP 766 000 57 05
PN-PT: 8 - 16

ODDZIAŁ W POZNANIU I GODZINY PRACY INSTALATORÓW


Tomasz Zdanowicz
projektant, specjalista ds. systemów zabezpieczeń
tel: 602 702 774
PN - PT: 8 - 20