Systemy monitoringu wizyjnego. Montaż kamer - Poznań.


  • Monitoring wizyjny - klasyczna telewizja przemysłowa.
  • Systemy cyfrowe oparte o sieci IP i kamery megapixel.
  • Zaawansowane zintegrowane systemy monitoringu wizyjnego.

Instalacje monitoringu wizyjnego Poznań

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie projektowania, wycen, instalacji oraz montażu i konserwacji systemów zabezpieczeń wykorzystujących monitoring wizyjny. Gwarantujemy sprawne i profesjonalne przeprowadzenie instalacji oraz satysfakcję z późniejszego użytkowania systemu telewizji przemysłowej wysokiej jakości.


Oferujemy Państwu instalacje cyfrowych systemów monitoringu wizyjnego opartych na najnowocześniejszej technologii kamer megapikselowych. Technologia cyfrowa daje nieporównywalną jakość obrazu, niemożliwą do osiągnięcia za pomocą przestarzałych popularnych w Polsce kamer analogowych z cyfrową rejestracją w systemie PAL lub NTSC. Montaż kamer proponujemy dla firm, których siedzibą jest Poznań oraz okoliczne miejscowości.


Systemy monitoringu wizyjnego Poznań

TELEWIZJA PRZEMYSŁOWA – BO NAJWAŻNIEJSZE JEST BEZPIECZEŃSTWO


Monitoring wizyjny, znany także jako system CCTV, to projekt, który pozwala na śledzenie z odpowiedniej odległości zdarzeń, które rejestrowane są przez wybraną ilość kamer. W małych firmach telewizja przemysłowa to kilka, w dużych – kilkanaście kamer i urządzeń. W czasie ich montażu indywidualnie dobieramy miejsca, gdzie będą się znajdowały, tak, by objąć nimi jak najwięcej przestrzeni. TECH-SECURITY oferuje swoje usługi montażu kamer dla firm z Poznania oraz okolic. W skład systemu telewizji przemysłowej wchodzą nie tylko kamery, ale także rejestratory oraz monitory czy klawiatury sterujące. To propozycja dla tych przedsiębiorców, którzy chcą zagwarantować sobie bezpieczeństwo oraz najwyższy komfort. Warto pamiętać o tym, że niekiedy stworzone i zachowane nagrania służą w czasie dochodzenia do swoich praw.


montaż kamer Poznań

Systemy monitoringu wizyjnego instalujemy od 2001 roku.


Nasze projekty i instalacje telewizji przemysłowej to przede wszystkim: niezawodne kamery przemysłowe odpowiednio dobrane do obszaru jaki obserwujemy, wysokiej wydajności rejestratory obrazu (rejestratory cyfrowe, rejestratory hybrydowe) oraz instalacje składające się na system które spełniają wysokie wymagania norm europejskich. Wszystkie komponenty tworzą wysoką jakość obrazu telewizji przemysłowej dopiero w odpowiednim ich połączeniu. Dlatego tak istotna jest odpowiednia precyzja montażu kamer. Odpowiednie kamery przemysłowe oraz rejestratory wysokiej jakości w połączeniu z naszym doświadczeniem gwarantują skuteczne działanie systemu telewizji przemysłowej. Projektujemy i wykonujemy instalacje monitoringu wizyjnego oparte na różnych technologiach: analogowa telewizja przemysłowa (CCTV) z cyfrową rejestracją obrazu, w pełni cyfrowe systemy monitoringu wizyjnego (kamery Megapiksel, IP, NVR), systemy hybrydowe (kamery przemysłowe analogowe oraz kamery cyfrowe Megapiksel) telewizja przemysłowa zintegrowana z systemem ochrony obwodowej (duże obszary)

SZYBKI KONTAKT


NASZE BIURO I DANE ADRESOWE


PPHU Perfect RZ Sp. z o.o.
NIP 766 000 57 05
PN-PT: 8 - 16

ODDZIAŁ W POZNANIU I GODZINY PRACY INSTALATORÓW


Tomasz Zdanowicz
projektant, specjalista ds. systemów zabezpieczeń
tel: 602 702 774
PN - PT: 8 - 20